قوانین و مقررات

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات k-tech24.com به دقت ملاحظه فرمایید. ورود کاربران به این سامانه هنگام استفاده از پروفایل شخصی، طرح‏‌های تشویقی و سایر خدمات ارائه شده توسط k-tech24 به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات است. توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین این سایت از سوی کاربر است. لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی محسوب می‏‌شود.

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های سایت k-tech24.com منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های این سایت تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از این سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات سایت k-tech24.com اقدام کند.

هنگامی که شما از سرویس‌‏ها و خدمات این سایت استفاده می‏‌کنید، سفارش خود از طریق وب سایت را ثبت یا خرید می‏‌کنید ، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، شما موافقت می‌‏کنید که این سایت به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه و سایر سرویس‌های الکترونیکی) به درخواست شما پاسخ دهد.

همچنین آدرس ایمیل و تلفن‌هایی که مشتری در پروفایل خود ثبت می‌کند، تنها آدرس ایمیل و تلفن‌های رسمی و مورد تایید مشتری است و تمام مکاتبات و پاسخ‌های شرکت از طریق آنها صورت می‌گیرد.

جهت اطلاع رسانی رویدادها، خدمات و سرویس‌های ویژه یا پروموشن‌ها، امکان دارد، برای اعضای وب سایت ایمیل، نوتیفیکیشن، پیام و یا پیامک ارسال نماید. در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل و پیامک‌ها نداشته باشند، می‌توانند از طریق ایمیل به مرکز خدمات مشتریان اطلاع رسانی نمایند.

توجه داشته باشید که noreply at k-tech24.comتنها ایمیلی است که این سایت از طریق آن برای کاربران و مشتریان خود ایمیل ارسال می‌کند. بنابراین ارسال هرگونه ایمیل تحت عنوان این سایت، با هر ایمیل دیگری تخلف و سوء استفاده از نام این سایت است و در صورت دریافت چنین ایمیلی، لطفاً جهت پیگیری قانونی آن را به support at k-tech24.comاطلاع دهید.

این سایت به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.

ما متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از این سایت را، توسعه دهد. در واقع با استفاده از فروشگاه، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید.

همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات این سایت، مانند متن، گرافیک، آرم، آیکون دکمه، تصاویر، ویدئوهای تصویری، موارد قابل دانلود و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط این شرکت جزئی از اموال آن محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار این شرکت است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای ما محفوظ می‏‌دارد. علاوه بر این، اسکریپت‌ها، و اسامی خدمات قابل ارائه از طریق هر یک از خدمات ایجاد شده توسط شرکت کرانه تک آرمان و علائم تجاری ثبت شده نیز در انحصار شرکت کرانه تک آرمان است و هر گونه استفاده با مقاصد تجاری پیگرد قانونی دارد. کاربران مجاز به بهره‌‏برداری و استفاده از لیست محصولات،، قیمت و هر گونه استفاده از مشتقات این سایت و یا هر یک از خدمات و یا مطالب، دانلود یا کپی کردن اطلاعات با مقاصد تجاری، هر گونه استفاده از داده کاوی، روبات، یا روش‌‏های مشابه مانند جمع آوری داده‌‏ها و ابزارهای استخراج نیستند و کلیه این حقوق به صراحت برای شرکت کرانه تک آرمان محفوظ است. در صورت استفاده از هر یک از خدمات سایت، کاربران مسئول حفظ محرمانه بودن حساب و رمز عبور خود هستند و تمامی مسئولیت فعالیت‌‏هایی که تحت حساب کاربری و یا رمز ورود انجام می‏‌پذیرد.

تنها مرجع رسمی مورد تایید ما برای ارتباط با شما، پایگاه رسمی این وب سایت یعنی www.k-tech24.comاست. ما با هیچ روش دیگری جز ارسال نامه از طرف آدرس‏‌های رسمی و تایید شده در سایت، با شما تماس نمی‌‏گیریم.

روز کاری به معنی روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه سفارش‏‌های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می‌‏شوند. این سایت به مشتریان خود در ۷ روز هفته و ۲۴ ساعت در روز امکان سفارش‌‏گذاری را می‌‏دهد.

کلیه سفارش‌‏های ثبت شده در این سایت در قسمت گزارشات قابل بررسی و در دسترس می باشد . ما همواره در ارائه خدمات مناسب در خصوص سفارش‌‏های ثبت شده، نهایت دقت و تلاش خود را انجام می‌دهیم. با وجود این، در صورتی که موجودی محصول یا خدمتی در سایت به پایان برسد، حتی پس از اقدام مشتری به سفارش‌‏گذاری، حق کنسل کردن آن سفارش و یا استرداد وجه سفارش برای شرکت کرانه تک آرمان محفوظ است و یا مشتری می‏‌تواند به جای محصول به اتمام رسیده، محصول دیگری را جایگزین کند.

شرکت کرانه تک آرمان مجاز است بدون اطلاع قبلی نسبت به توقف سفارش‌‏گیری جدید، اقدام و فروش خود را متوقف کند و کلیه سفارش‌‏های ثبت شده قبل از توقف سفارش‌‏گیری، پردازش و ارائهمی‌‏شود. حق قطع فروش کلیه و یا بخشی از محصولات به هر دلیلی مانند اتمام موجودی بدون اطلاع قبلی، برای شرکت کرانه تک آرمان محفوظ است.

در صورت بروز هرگونه خطا نسبت به درج قیمت و ارزش ریالی کالاهای موجود در سایت ، حق بلا اثر نمودن سفارش و خرید انجام شده توسط مشتری، برای شرکت کرانه تک آرمان محفوظ است. شرکت در اسرع وقت وجوه دریافتی را به حساب اعلام شده توسط مشتری واریز و عودت می‌نماید و مشتری با ورود به این سایت می‌پذیرد از این امر آگاهی داشته و در این خصوص ادعایی نخواهد داشت.

کاربران باید هنگام سفارش کالای مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل کنند. بدیهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود.

با توجه به ثبت سیستمی سفارش، به هیچ عنوان امکان صدور فاکتور و یا گزارش مجدد یا تغییر مشخصات آن از جمله تغییر فاکتور وجود ندارد.

آسودگی خاطر و رضایت مندی مشتریان همواره از الویت‏‌های ما بوده است و در این راستا می‏‌کوشد تا هر سفارش در شرایط مطلوب و مورد انتظار به دست مشتری برسد. با وجود این ممکن است مشتریان محترم پس از خرید، با مسایلی روبرو شوند که درچنین مواردی خدماتی در چارچوب خدمات پس از فروش در نظر گرفته شده است.

وجود مغایرت، باید حداکثر طی ۲۴ ساعت پس از خرید، به واحد خدمات پس از فروش سایت k-tech24.com از طریق تلفن، ایمیل یا مراجعه حضوری اطلاع داده شود.

عکس محصولات و خدمات جهت اطلاع و کمک به خرید مشتری است و از آنجا که ممکن است در پاره ای جزییات با کالای اصلی تفاوت هایی داشته باشد به استناد آنها نمی توان اعلام مغایرت کرد. ملاک وجود مغایرت در مشخصات کالا، مشخصات درج شده در وب سایت است.

در صورتی که امکان تشخیص مغایرت از طریق گزارشات مالی و خدمات قابل بررسی باشد. ظرف مدت 24 ساعت مشکل بررسی و از طریق واحد پشتیبانی فروش برطرف می گردد. اگر مغایرت نیاز به بررسی در سیستم فنی داشته باشد، بررسی و اعلام نتیجه حداکثر ظرف 4 روز کاری انجام خواهد شد.

توجه بند ۱: انصراف از خرید و درخواست مرجوعی به محصول و خدمتی تعلق می‌گیرد که استفاده نشده باشد، هیچ‌گونه دخل و تصرف در آن نشده باشد.

توجه بند ۲: از آنجا که k-teh24.com یک وب‌سایت فروش آنلاین خدمات اپراتوری می باشد. کربران این وب سایت بدون و هیچ قید و شرطی میپذیرند که قوانین اپراتورها در این حوزه در بالاترین اولویت بوده، بر تمامی قوانین این وب سایت اولویت دارد.

کارشناسان خدمات پس از فروش شرکت کرانه تک آرمان ایرادهای اعلام شده توسط مشتری را بررسی و کنترل می‌‏کنند. اگر ایراد یا مغایرت توسط کارشناسان شرکت تایید شود،محصول و یا خدمت تعویض خواهد شد و یا مشتری می‌تواند محصول و یا خدمت خود را خود را جایگزین کند.

لازم به ذکر است که تعویض محصول خریداری شده و یا خدمت ارائه شده منوط و مشروط به موجود بودن آن در شرکت است. اگر در زمان رسیدگی و اقدامات لازم برای تعویض ، موجودی آن به اتمام برسد؛ شرکت کرانه تک آرمان بنا به انتخاب مشتری محصول و یا خدمت دیگری را به مشتری عرضه می دارد و یا وجه محصولمرجوعی را به حساب مشتری واریز می‌کند. بدیهی است که در صورت انتخاب محصول یا خدمتی دیگر، تفاوت قیمت محصول و یا خدمت جدید با محصول یا خدمت مرجوعی (مبلغ درج شده در سایت) محاسبه و قبل از ارائه تسویه می‌شود. برای محصولات یا خدمات گران‌تر، مشتری تفاوت را پرداخت می‌کند و برای کالای ارزان‌تر، شرکت کرانه تفاوت را به حساب مشتری واریز می‌کند.

از هنگامی که وضعیت محصول و یا خدمت در واحد خدمات پس از فروش، مشخص شود، اگر نیاز به استرداد وجه باشد، حداکثر تا ۴۸ ساعت کاری مبلغ به حساب مشتری واریز خواهد شد.

ملاک عمل و اقدام شرکت، نظر کارشناسان پشتیبانی و خدمات پس از فروش شرکت کرانه تک آرمان است.

از طریق یکی از روش‌های زیر، درخواست خود را اطلاع دهید:

- با شماره تلفن 26409173 (۰۲۱) خدمات پس از فروش تماس بگیرید.

- یا پیام خود را در صفحه «تماس با ما» با انتخاب موضوع خدمات پس از فروش، ارسال کنید.

- یا به support at k-tech24.com با ذکر شماره پیگیری سفارش، ایمیل بزنید.توجه: جهت رسیدگی به درخواست، ذکر شماره پیگیری سفارش در هر یک از روش‌های بالا الزامی است.

تمامی شرایط و قوانین مندرج، در شرایط عادی قابل اجرا است و در صورت بروز هرگونه از موارد قوه قهریه، این سایت و شرکت کرانه تک آرمان هیچ گونه مسئولیتی ندارد.

شرکت کرانه تک آرمان خود را ملزم به رعایت حریم شخصی کاربران می‌داند، لطفا در صورت مشاهده هرگونه تخلف، مراتب را از طریق کانال‏‌های ارتباطی ذکر شده با ما در میان بگذارید.