درباره ما

سایت حاضراز سری محصولات ktech، شرکت کرانه تک آرمان می باشد. این سایت امکان خرید سرویس های اپراتورهای تلفن همراه نظیر پین شارژ، شارژ مستقیم و بسته های اینترنت را برای توزیع کنندگان و نیز کاربران عادی فراهم می آورد. شرکت کرانه تِک آرمان با ترکیبى از متخصصین تراز اول در صنعت فناورى اطلاعات و ارتباطات در حوزه هاى مختلفى چون بازاریابى و فروش دیجیتال، ارائه خدمات ارزش افزوده اپراتور هاى تلفن همراه، خدمات پرداخت و همچنین تولید سیستم هاى فروش مبتنى بر اپلیکشن هاى موبایل فعالیت مى نماید. هسته مرکزى شرکت متشکل از مدیران سابق صنعت خدمات تلفن همراه و همچنین بازاریابى دیجیتال با سابقه بیش از ۱۰ سال مى باشد. ترکیب تیم اصلى به گونه اى است که فرآیند هاى اصلى مورد نیاز براى موفقیت یک شرکت همکار در کسب و کار فروش خدمات مختلف اپراتور تلفن همراه، خدمات پرداخت و تجارت الکترونیک را پوشش مى دهد.

رسالت شرکت کرانه تک آرمان

شرکت کرانه تِک آرمان با تکیه بر تیم توانمند خود، ایجاد یک همکارى بلند مدت و موثر با مشتریان خود را با هدف افزایش فروش انواع محصولات و آنها به عنوان رسالت اصلى خود قرار داده است. در این مسیر، کرانه تِک آرمان سرمایه هاى اصلى خود را در درجه اول نیروهاى شایسته و حرفه اى و سپس ارتباطات صحیح و معتبر کسب و کار مى داند. علاوه بر این، قرارگرفتن در مرز تکنولوژى هاى ارتباطى و استفاده از آخرین متد هاى فروش و بازاریابى دیجیتال در صدر راهبردهاى تجارى شرکت قرار دارد.

خدمات شرکت کرانه تک آرمان شامل موارد زیر می باشد که سایت حاضر با هدف ارائه خدمات حرفه اى فروش خدمات اپراتورهاى تلفن همراه در اختیار کاربران قرار گرفته است:

خدمات حرفه اى فروش

خدمات اپراتورهاى تلفن همراه

خدمات حرفه اى پرداخت

خدمات تخصصى فروش دیجیتال

بازاریابى دیجیتال

تست

تست